lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

«Весь світ лицедіє...»

До проведення фіналу Всеукраїнського конкурсу читців сонетів У. Шекспіра та з нагоди 455-річчя від Дня народження у читальному залі для науковців із 18 квітня експонується велика книжкова виставка.

Багатий фактичний матеріал експозиції висвітлює літературний життєпис митця, критичну інтерпретацію шекспірологів творчої спадщини великого англійського драматурга і поета. До уваги читачів й конкурсантів вершинні твори У. Шекспіра мовою оригіналу, адаптовані видання та художні переклади українських письменників в ретроспективі.

Студентів-філологів зацікавить рубрика “На допомогу молодому вчителю”, яка містить новітні методичні розробки уроків для загальноосвітньої школи за тематикою вічної Шекспіріани.

На виставку запрошуються учасники конкурсу та всі, хто прагне збагнути невичерпну чарівність загадкової постаті, яка не одне століття хвилює шанувальників літератури в усьому світі!

Структура виставки:

• творча спадщина;
  • літературний портрет;
  • на допомогу молодому вчителю.