Інструменти доступності

lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Екскурсія до університетської бібліотеки

18 жовтня 2024 року  об 11:00  студенти групи СП24Б (спеціальність 017 "Фізична культура та спорт") відвідали університетську бібліотеку. Захід було проведено з ініціативи завідувача кафедри теорії та методики олімпійського та професійного спорту кандидата педагогічних наук, доцента Вікторії Анатоліївни Бабаліч.

Гостьова лекція в онлайн-форматі на базі Бібліотеки

10 жовтня 2024 р. на базі Бібліотеки ЦДУ ім. В. Винниченка було проведено гостьову лекцію в онлайн-форматі для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти нашого університету в рамках викладання освітнього компонента «Інформаційні технології в науці» (кандидат педагогічних наук, доцент О. В. Абрамова).

Дари бібліотеці

Бібліотека ЦДУ ім. В. Винниченка щиро дякує Людмилі Френчко та Юлії Пономаренко за подаровану прекрасну книгу, присвячену видатному скульптору, художнику та митцю Віктору Васильовичу Френчку, який жив і творив в нашому місті, любив та робив його кращим і впізнаванішим

Книга буде цікава й корисна нашим відвідувачам.

Всеукраїнський день бібліотек

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотекарі – це справжні вартові знань, які щоденно допомагають кожному з нас – викладачам і студентам –  відкривати нові світи та торувати подальші шляхи в науковій царині. Ваша робота – неоціненний внесок у розвиток освіти, культури та духовності нашого суспільства.