• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Пам'ятка архітектури (120 років Головному корпусу університету)

Україна – держава з багатовіковою історією та культурою. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам'ятку архітектури та історії. У кожному регіоні є перлини української землі. Це справжній скарб, гордість, надбання.

Отже, нехай ця віртуальна екскурсія стане нагадуванням про нашу спільну відповідальність перед минулим та майбутнім. Давайте разом берегти нашу перлину, щоб вона могла вдихати життя в нашу історію ще довгі роки.

Вишиванка – духовна броня українців

Всесвітній день вишиванки – це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. З 7 по 16 травня стартував спільний благодійний проєкт бібліотеки з секцією професійної та технологічної освіти ЦДУ «Вишиванка – духовна броня українців». Він є втіленням давнього задуму з популяризації культурної спадщини предків - висвітлення зразків етнографічної колекції родинних скарбів, а саме старовинних вишитих сорочок та рушників ручної роботи, які й були представлені на виставці.

Світла пам'ять...

З глибоким сумом повідомляємо, що на 81 році життя відійшла у Вічність колишній заступник директора бібліотеки університету, заслужений працівник культури України Марія Тимофіївна Неумивако (Балануца), яка все своє життя присвятила улюбленій справі. Майже 60 років свого професійного життя вона віддала університету.
Людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.
Світла пам’ять про Марію Тимофіївну назавжди залишиться з нами.

Прощання з Марією Тимофіївною проходитиме 3 травня  об 11:15 в Соборному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці УПЦ (вул. Велика Перспективна, 2, м. Кропивницький).

Нові надходження до фонду бібліотеки з жовтня 2023 року по квітень 2024 року

Шановні користувачі, пропонуємо нові видання, що надійшли до нашої бібліотеки. Запрошуємо відвідати бібліотеку, ознайомитися з новинками та обрати книги:

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись