lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Художньо-творчий проект «Діалог із мистецтвом»

Мистецький факультет Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка має три відділення — музичне, художньо-графічне та хореографічне, які здійснюють професійну підготовку майбутніх фахівців, спроможних засобами мистецтва торкнутися струн дитячої душі, розкрити навколишній світ у художніх образах, залучити до прекрасного через художню творчість.

Осередком духовної культури університету є бібліотека, саме тому 24 квітня 2018 року о 12.40 в універсальному читальному залі (другий поверх) були представлені результати художньо-творчого проекту «Діалог Із мистецтвом».

Із привітальним словом виступила: Тетяна Борисівна Стратан-Артишкова – доктор педагогічних наук, професор, декан мистецького факультету.

У концертній програмі художньо-творчого проекту «Діалог Із мистецтвом» взяли участь:

• Тетяна Борисівна Стратан-Артишкова – доктор педагогічних наук, професор, декан мистецького факультету;

• Сергій Петрович Дьомін – Народний артист України, доцент;

• студенти музичного відділення – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Марія Беспалова, Інеса Локарєва, Дарина Капінос, Ірина Романченко, Руслан Соколов, Олександра Гамоліч, Олександр Воєвода;

• танцюристи Олександр Бушляк, Діана Таліпова (ліцей 10.2 правовий, Педагогічний ліцей);

• лауреати всеукраїнських конкурсів – студенти художньо-графічного відділення презентували свої наукові дослідження:

• Вікторія Слющенко «Конструктивні елементи форми та декор у традиційному народному гончарстві (на прикладі гончарства с. Цвітне)» (2 курс, наук. керівник – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кулініч Л. О.).

• Світлана Кравченко «Художньо-творче розкриття особистості в автопортретах Олександра Осмьоркіна (на прикладі колекцій музеїв Кропивницького)» (3 курс, наук. керівник доцент, кандидат мистецтвознавства Кириченко О.І.).