lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Завітайте до бібліотеки переглянути виставку творчих робіт студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету

24 квітня поточного року у читальних залах бібліотеки ЦДПУ імені Володимира Винниченка розпочала роботу виставка творчих робіт студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету. Творчий доробок молодих митців представлений різними видами та жанрами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Академічний напрям рисунку та живопису репрезентований роботами Б. Геращенка, А. Войцеховської, А. Мажари, В. Корнійчука, м’якою і ніжною графікою Л. Ковтун. Виставку вирізняє акцент на композиції і формоутвореннях, які показують комбінаторику мислення і архітектоніку художнього образу.

Окремо відзначаються роботи з різних видів декоративно-прикладного мистецтва: батик, витинанка, ткацтво, писанки, декоративний розпис, вишивка, кераміка, колаж (Св. Сиротинська, Г. Сасин, Св. Кравченко, О. Гарбузенко, І. Клименко, М. Юхименко).

Загалом експозиція сформована п’ятнадцятьма майстерно виконаними оригінальними цікавими роботами, що допоможуть здійснити цікавий, захоплюючий діалог з мистецтвом.