lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Підсумки конкусного тижня від Вікіпедії: 10+1

Завершився конкурсний тиждень наповнення статей Української Вікіпедії «Культурна спадщина та видатні постаті краю», який був оголошений Громадською організацією «ВікімедіЯ Україна» за підтримки Української бібліотечної асоціації, Молодіжної секції УБА. За конкурсний період на розгляд журі подано 272 статті - повний перелік статей, результати конкурсу буде оголошено в травні. Учасники бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка підготували десять нових  і одну доповнену статті:

1. Козацька корогва (Кропивницький)
  2. Конвалія (ансамбль)
  3. Семенюк Олег Анатолійович (доповнено)
  4. Народний аматорський хор «Тясмин»
  5. Завіна Віталій Іванович
  6. Давидов Микола Львович
  7. Шевченко Сергій Іванович (краєзнавець)
  8. Природничо-географічний факультет ЦДПУ ім. В. Винниченка
  9. Абажей Григорій Петрович
  10. Кривенко Віталій Єфремович (архітектор)
  11. Народний ансамбль танцю "Віночок"

Бажаємо учасникам перемог і нових цікавих статей. Дивлячись на те, з яким захватом учасники наповнювали вільну енциклопедію та з якою доскіпливістю редагували статті, то кожен учасник - переможець, який у нагороду отримав нові знання та практичні вміння.