lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Колектив бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка висловлює щиру подяку за активну участь в організації заходу «Грані наших талантів» деканатам та завідувачам кафедр університету. Окрема подяка за проведення цікавих занять із виготовлення оберегів та новорічних прикрас зі студентами й учнями міських і районних шкіл викладачами кафедр:

• теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності: Мироненко Н. В. (кандидату педагогічних наук, старшому викладачу), Остапчук Н. В. (старшому лаборанту кабінету кулінарії);
  • педагогіки дошкільної та початкової освіти: Шараповій Т. А. (заступнику декана з навчально-виховної роботи, старшому викладачу);
  • методик дошкільного та початкового навчання: Котелянець Н. В. (доктору педагогічних наук, доценту).

Бажаємо всім наснаги і натхнення, однодумців у пошуках прекрасного, завзятості й сміливості у своїх прагненнях. І нехай святий Миколай у чарівну зимову ніч, принесе лише світло звичайного людського щастя і здійснить заповітні мрії та бажання!

Інформацію надано бібліотекою ЦДПУ