lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

До бібліотеки завітали колеги з бібліотеки Переяслав-Хмельницького педагогічного університету.

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Напередодні цього свята до бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка завітали фахівці з бібліотеки Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

01

Гості вперше відвідали наше місто, зокрема бібліотеки, тому приїхали з подарунками. Директор бібліотеки Шкира Ольга Іванівна подарувала бібліотеці книги, мудру сову-годинник та картину студентів мистецького факультету.

05 1

Розпочалась зустріч дружнім привітанням та екскурсією по бібліотеці. Особливою родзинкою екскурсії було знайомство гостей з нещодавно відкритою австрійською бібліотекою Бернхарда Штільфріда. Всі активно обговорювали побачене, ділились досвідом роботи, побажаннями та мріями на майбутнє.

02

А щоб яскраві моменти фахової зустрічі запам’ятались надовго, бібліотекарі ЦДПУ ім. В. Винниченка ознайомили гостей з культурними пам’ятками міста Кропивницького.

04

Колектив бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка щиро вдячний Ользі Іванівні та її команді однодумців за прекрасні подарунки, зацікавленість та увагу.