lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

«Світлий геній школи Павлиша»

З нагоди Дня народження корифея української та світової педагогіки  В. Сухомлинського бібліотека університету презентує розгорнуті книжкові виставки «Світлий геній школи Павлиша», «Творча особистість вчителя». В. Сухомлинський – подвижник гуманістичного напрямку в навчанні та вихованні підростаючих поколінь. В основу всіх цінностей світу він, як і філософи Давньої Греції, ставить людину з усіма складностями її життя. Василь Олександрович завжди домагався, щоб навчання було найбільшою радістю для дитини. Багатим джерелом творчості педагога – новатора була народна педагогічна мудрість.

Віддаючи нині велику шану світлій пам’яті геніального педагога XX століття ми представили його творчу спадщину в таких рубриках:

1. Творець педагогіки добра (твори В. Сухомлинського);
  2. Невмируще джерело педагогічної мудрості (життєвий та творчий шлях);
  3. Зірка неповторної індивідуальності (педагог очима сучасників).

Шановні наші відвідувачі, бажаємо вам черпати у роботах Василя Сухомлинського нові ідеї, любов до дітей, відкривати дивосвіт для юних громадян України. Пам’ятайте, що земля Кіровоградщини зростила Великого Вчителя, будьте горді цим!