lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Бібліотека підготувала інформаційний покажчик наукових праць докторів та професорів ЦДПУ ім. В. Винниченка

Пропонуємо ознайомитись з новим виданням бібліотеки "Інформаційний покажчик наукових праць докторів наук та професорів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (за період 2014 р. – початок 2017 р.)", який було укладено до 20-річчя університету. Покажчик призначений для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, працівників системи освіти, а також для тих, хто здійснює науково-дослідну, науково-педагогічну, науково-методичну та навчально-виховну діяльність.

01

Перший випуск покажчика містить відомості про наукові праці докторів наук та професорів ЦДПУ ім. В. Винниченка за період 2014-2017 рр.. Інформаційні матеріали відібрано, упорядковано й систематизовано з е-каталогу університету, інституційного репозитарію, особистого перегляду інформаційних видань. Для ознайомлення з друкованим варіантом, запрошуємо до Інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки.

Переглянути інші видання можна за посиланням.

02