lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Юрій Щербак – воїн світла в українській літературі

20 квітня у педагогічному університеті ім. В. Винниченка відбулася зустріч з відомим українським письменником, лікарем, дипломатом – Юрієм Щербаком. З цієї нагоди бібліотекарі читального залу філологічних дисциплін підготували виставку «Юрій Щербак – воїн світла в українській літературі». Викладачі, студенти та гості мали змогу глибше познайомитися з творчістю автора та переглянути літературно-критичні дослідження та статті.