lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

«Я іду на урок»

В читальному залі бібліотеки природничо-географічного факультету представлено книжкову виставку «Я іду на урок». У школі все починається з учителя. Складниками професіоналізму вчителя є компетентність та озброєність системою знань і вмінь. Основною формою навчання в загальноосвітніх закладах є урок. Український педагог В.О.Сухомлинський наголошував: «Урок – основна ділянка навчально-виховного процесу, на якій учитель щоденно здійснює освіту, виховання і всебічний розвиток учнів». На уроці розвиваються пізнавальні і творчі сили учнів, формуються уміння мислити. З початком нового тисячоліття все більшої уваги в педагогіці набирають інноваційні технології навчання.

На виставці увазі читачів представлені теоретичні і практичні основи різних інноваційних технологій навчання, велика кількісь ігрових методів і нових розробок уроків, цікавих позакласних заходів, які сприяють зацікавленню учнів біологією, хімією та географією. Всі ці методи полегшать роботу з учнями, зроблять її більш ефективною, допоможуть студенту-практиканту урізноманітнити структуру уроків і методи роботи, відійти від шаблонів, навчити учнів діяти творчо і самостійно, враховуючи індивідуальні особливості учнів, їхні інтереси.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду виставки.