lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Всеукраїнська науково-практична конференція "Культура читання і видавнича культура в епоху цифрових комунікацій"

Кафедра видавничої справи, редагування і теорії інформації Навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 17–18 травня 2017 р. проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію „Культура читання і видавнича культура в епоху цифрових комунікацій”.

Робота конференції запланована за такими тематичними напрямами:

1. Вітчизняний і світовий досвід підтримки розвитку видавничої справи та просування читання.

2. Друковані та електронні видання в сучасній соціокультурній ситуації: тенденції і перспективи.

3. Менеджмент, маркетинг і паблік рілейшнз у системі видавничої культури.

4. Філософія, психологія і соціологія читання.

5. Виховання читача. Педагогіка читання.

6. Бібліотека як соціокультурний інститут формування культури читання. Традиційні та інноваційні методи й технології роботи з читацькою аудиторією.

7. Комунікативно-прагматичні й когнітивні аспекти текстів на паперових і електронних носіях.