lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

“Ніжне серце Каменяра”

До уваги читачів абонемент №1 з нагоди 160-річчя від дня народження Івана Яковича Франка підготував виставку Ніжне серце Каменяра, яка висвітлює одну із цікавих сторін літературної спадщини письменника твори, написані для дітей: літературні казки, вірші, збірки оповідань. Письменник використовував у них сюжети, взяті з народної творчості різних країн світу.

Початкова школа відтворена в оповіданнях письменникаГрицева шкільна наука,Олівець,Отец гуморист,Малий Мирон. ВіршКиця у малят, він включений до першої навчальної книги школярів — “Букваря.

Навчання дітей старших за віком показано в оповіданняхМолода Русь,Борис Граб,Гірчичне зернота інші.

До уваги читачів - роботи дослідників творчості відомого письменника М.У.ПоходзілоІван Франко в школіі Н.Й.ЖукПроза Івана Франка. Я.В.ЗакревськоїКазки Івана Франката О.І. ДеяІван Франко і народна творчість.

Запропонована виставка має на меті показати різноплановість Івана Франка, як літератора, та висвітлити душевну чуйність його натури.