lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Франківські читання

Святкування Року Івана Франка в Україні надихнули студентів філологічного факультету нашого вишу та ліцеїстів провести конкурс літературно-художнього читання поезій великого митця. Складовою частиною у підготовці конкурсантів стала книжкова виставка «Нам пора для України жить», експозиція якої була розгорнута до ювілею Великого Каменяра з 27 серпня.

Крізь простір і час пристрасні слова національного генія пролунали у виконанні його нащадків 27 жовтня в читальному залі для науковців бібліотеки університету. Атмосфера натхнення і неперевершені відчуття дотику до високого Слова панували серед гостей і читців.

На конкурсі були присутні викладачі Г. Д. Клочек, М. І. Лаврусенко, О. М. Ратушняк, О. Ф. Буряк, І. М. Сівак, студенти філологічного факультету та ліцеїсти. У жвавій дискусії літературно-художнє журі визначило переможців конкурсу.