Інструменти доступності

lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Екскурсія до університетської бібліотеки

18 жовтня 2024 року  об 11:00  студенти групи СП24Б (спеціальність 017 "Фізична культура та спорт") відвідали університетську бібліотеку. Захід було проведено з ініціативи завідувача кафедри теорії та методики олімпійського та професійного спорту кандидата педагогічних наук, доцента Вікторії Анатоліївни Бабаліч.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з бібліографічними фондами та послугами, які пропонує бібліотека. Серед них - доступ до різноманітних інформаційних ресурсів, а саме: електронні каталоги, інституційний репозитарій, віртуальні виставки, буктрейлери, а також рекомендаційні списки літератури та книжкові виставки.

Екскурсія дозволила студентам дізнатися про систему бібліотечного обслуговування, ініціативи бібліотеки, а також про можливості освіти та науки у галузі фізичного виховання та спорту. Це стало чудовою нагодою для поглиблення знань та використання бібліотечних ресурсів для навчання і досліджень.

Чекаємо зустрічі з вами на наступних заходах!