Нагородження переможців конкурсу «Найграмотніший студент університету»

27 жовтня 2023 року в День української писемности та мови відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Найграмотніший студент університету».

Зі святом усіх присутніх привітала декан факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій доцент Олена Миколаївна Габелко.

Професор кафедри української філології та журналістики Світлана Леонідівна Ковтюх – муза й засновниця рідномовного змагання – вручила грамоти за підписом ректора Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка професора Євгена Юрійовича Соболя. Крім того, кожен нагороджений отримав подарунок від Ольги Леонідівни Кирилюк – доцента, завідувача кафедри української філології та журналістики – сертифікат на придбання книжок, люб’язно наданий книгарнею «Є».

Переможці серед учасників факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій:

І місце - КУБАЙ Марія Олександрівна, студентка І курсу;

ІІ місце - МОТЬКО Богдана Андріївна, студентка ІІІ курсу;

ІІІ місце - ДЕМИДЕНКО Вікторія Віталіївна, студентка І курсу;

СІМОНЕНКО Діана Володимирівна, студентка І курсу;

СЛОН Вікторія Василівна, студентка І курсу.

Переможці серед учасників нефілологічних факультетів:

І місце - САВЕНКО Олександра Миколаївна, студентка І курсу факультету математики, природничих наук та технологій;

ІІ місце - КУЛИК Руслана Дмитрівна, студентка І курсу факультету історії, бізнес-освіти та права;

ПОЖАР Ксенія Романівна, студентка ІІ курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв;

ІІІ місце - ДОНЧИК Олександра Максимівна, студентка ІІ курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв;

МИЗІНА Юлія Максимівна, студентка І курсу факультету фізичного виховання;

ЗАГАРІЯ Анастасія Сергіївна, студентка І курсу факультету історії, бізнес-освіти та права;

ПОНОМАРЬОВ Олександр Миколайович, студент І курсу факультету математики, природничих наук та технологій;

ПОЛІЩУК Ольга Олександрівна, студентка І курсу факультету математики, природничих наук та технологій;

КУЗЬМІЩЕВ Ілля Михайлович, студент І курсу факультету фізичного виховання;

ПАЛИВОДА Надія Владиславівна, студентка І курсу факультету математики, природничих наук та технологій;

РУСАКОВ Анатолій Павлович, студент ІІ курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв.

У цей святковий день усі присутні долучилися до написання Радіодиктанту національної єдности «Дороги України» (текст лавреатки Шевченківської премії Катерини Калитко продиктував в етері актор, режисер з Івано-Франківська Олексій Гнатковський). Конкурс «Найграмотніший студент університету» став нібито генеральною репетицією перед загальноукраїнським диктантом.

Світлана Леонідівна Ковтюх сказала, що варто усвідомлювати націєтвірну функцію української мови, плекати, оберігати, розвивати, популяризувати, щоденно гартувати українське Слово. Висловила подяку Героям, які щоденно виборюють для нас святе право говорити українською, думати українською, жити українською, навчатися українською під українським прапором і, маємо глибоке переконання й надію – під українським мирним небом.

Назва Радіодиктанту національної єдности – символічна, адже Україна, суспільство, наші Збройні сили зараз у дорозі – на шляху до Перемоги.