Subgend

Провели ІІІ Літню школу «Тренінг з гендерної рівності»

Відповідно до задач проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне командою проєкту – спікерами Катериною АкбашНаталею Пасічник та Ренатом Ріжняком – була проведена ІІІ Літня школа за участі управлінців освіти Кропивницької міської ради, директорів та заступників директорів міських шкіл. Ініціатором проведення підвищення кваліфікації педагогічної громадськості нашого міста стала начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Давидівна Костенко.

01

Детальніше зі змістом події можна ознайомитися з блоку Новини або на сайті Кропивницької міської ради.

02

Команда виконавців проєкту продовжує реалізовувати основну мету виконання проєкту, а саме популяризувати гендерну проблематику та привертати увагу громадськості до просування гендерної рівності та універсального включення гендерних вимірів. Ми готові до співпраці!