Спартакіада «Здоров’я» – 2012

З 17 січня по 16 лютого 2012 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка проходила традиційна Спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників вузу. Команди факультетів, як і у минулому році, були розділені на дві підгрупи «А» і «Б». В основі розподілу була покладена підготовленість команд, а також бажання членів команд мати суперниками саме визначених за групами учасників.

Спортивні змагання проходили за такими видами спорту: шахи, шашки, волейбол, баскетбол, футзал, дартс, плавання, лижні гонки та настільний теніс. Узяли участь у змаганнях шість команд. У групі «А»: факультет фізичного виховання (переможець групи), кафедра фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури (друге місце), охорона (третє місце). У групі «Б»: фізико-математичний факультет (переможець групи), природничо-географічний факультет (друге місце), факультет історії та права (третє місце).

Розподіл місць між командами за видами змагань подається нижче.

Від профспілкового комітету університету командам – учасникам Спартакіади були вручені нагороди, дипломи. Найактивніші члени своїх збірник від профкому отримали грошові премії. Так, у команді охорони профком преміював О.А. Брижату і Р.В. Удовіченка, у команді факультету фізичного виховання – М.І. Савченка і С.А. Руденка, у команді кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури – Ю.А. Ковальову і Є.В. Миценка, у команді фізико-математичного факультету – Ю.Г. Ковальова і Ю.В. Гуртового, у команді природничо-географічного факультету – Я.О. Черньонкова і М.С. Казначєєву, у команді факультету історії та права – О.Л.Ковалькова і О.А. Ломаку.

Спортивно-оздоровча комісія профспілкового комітету університету закликає голів профбюро факультетів психолого-педагогічного, мистецького, іноземних мов, філології та журналістики активніше проводити роботу з оздоровлення професорсько-викладацького складу своїх підрозділів, створити спортивні команди для участі у Спартакіаді «Здоров’я».

Разом з тим, профспілковий комітет вузу висловлює подяку головам профбюро факультетів: фізико-математичного (О.В. Єжовій), історії та права (О.М. Марченку), фізичного виховання (С.А. Челало), природничо-географічного (Я.Н. Данилківу) за плідну організаційну роботу щодо залучення викладачів і співробітників факультетів до оздоровлення, участі у змаганнях, що проводяться у вузі, веденні активного способу життя.