• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Профком

Організація екскурсій

На початку травня 2023 року профспілковим комітетом були ініційовані екскурсії. Більшість обрала поїздку до с. Приютівки, на яку зібралися 13 осіб, 11 з яких були члени профспілки. Компенсація вартості поїздки склала 2500 грн.

Літній відпочинок членів профспілки в 2019 році

Найбільш поширеним і найулюбленішим серед членів профспілки протягом багатьох років залишається літній відпочинок на морі. Найпопулярнішим із року в рік є відпочинок на Чорноморському узбережжі на базі відпочинку «Прибій» с. Лугове Миколаївської області. Протягом п’яти років цією нагодою скористалися 180 осіб. На базах відпочинку в с. Затоці Одеської області відпочило 114 осіб (2015–2017 р.р.) та с. Залізного Порту Херсонської області – 70 осіб (2015–2016 р.р.). Перебуваючи у с. Затоці відпочивальники також неодноразово побували на екскурсії в Білгород-Дністровській фортеці, що є пам’ятником історії ХІІІ – XV ст. і яка найкраще збереглася на території України.

Весняний та осінній відпочинок членів профспілки в 2019 році

Сезон 2019 року відкрили, як завжди в травні, екскурсією до м. Запоріжжя. Проїхалися через усе місто Соборним проспектом – однією з найдовших центральних вулиць міста в Європі. Загальна довжина цієї вулиці складає майже 11 км і входить до переліку «7 чудес Запоріжжя». Вона з’єднує Привокзальну площу із Запорізькою, що розташована поблизу Дніпровської ГЄС. Побачили відомий музичний «Годинник закоханих», який щогодини грає уривок з пісні до кінострічки «Весна на Зарічній вулиці» – неофіційного гімну міста «Коли весна прийде, не знаю…» та Свято-Покровський кафедральний собор, що розташований поблизу Соборної площі. Екскурсія закінчилася на водосховищі оглядом відомої Дніпровської гідроелектростанції та чудової панорами Дніпра з дніпровськими порогами.

А подорожі ще будуть... А путешествия еще будут...

Віртуальну виставку підготовлено у 2019 році.

Упорядник: колектив бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка

Завантажити/Переглянути

Пізнаємо красоти рідного краю

10.09.2016 викладацький склад факультету педагогіки та психології провели вихідний день біля живописного Букського каньйону на Черкащині де річка Гірський Тикич тече між гірськими гранітними берегами, вік яких біля двох мільярдів років. Високі гірські скелі піднімаються над водою, створюючи неповторний пейзаж. Краса природи каньйону просто дивовижна! Усі, хто побував на екскурсії, отримали незабутні враження та сповнились позитивними емоціями.

Поїздка до одного із найдавніших міст України – м. Чернівці

У цьому році вперше була організована поїздка до одного із найдавніших міст України – м. Чернівців. Чимале враження справили на екскурсантів оглядова екскурсія старовинним містом, відвідування історичної будівлі Чернівецького університету та музею В. Івасюка.

Хутір Надія

Виїзне засідання кафедри методик дошкільної та початкової освіти 25 червня 2015 року.

Екскурсії до Хотинської фортеці

Незабутніми були враження від екскурсії до Хотинської фортеці, на території якої знаходяться укріплення і споруди ХIII – ХVI та ХVIII ст.

м. Переяслав-Хмельницький

Не в перший раз побували екскурсанти у м. Переяслав-Хмельницькому. Протягом дня відвідали історико-культурний музей архітектури і побуту, в якому зібрані зразки народних українських будівель різного періоду, а на його території – музей рушників, встигли побувати й у меморіальному музеї Г. С. Сковороди, який розташований у приміщенні колишнього колегіуму.

м. Кам’янець-Подільський

Хоча частина екскурсантів відвідували м. Кам’янець-Подільський вже не вперше, більшість із задоволенням пройшлись вулицями Старого міста, вкотре милувалась красою унікальних архітектурних пам’яток: Ратуши, Кафедрального костьолу, Польської брами,колишнього домініканського монастиря та ін. Та найбільш цікавою для відвідувачів видалася екскурсія Старою фортецею, на території якої у цей час проводився фестиваль лицарських турнірів, а ввечері всі змогли взяти участь у ході із смолоскипами та у заходах присвячених Дню міста, побачити «Файер-шоу».

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись