• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Профком

Робота із ветеранами університету

Комісія турботи та милосердя профкому в складі голови: Н. А. Калініченко, членів комісії: Т. П. Гайворонської, В. І. Владимирової працювали з пенсіонерами, ветеранами університету. За звітний період з 2015–2019 роки Рада ветеранів університету, яка була створена за сприяння профспілки університету; яку очолює доктор педагогічних наук, професор С. Г. Мельничук, об’єднує 120 пенсіонерів, які пропрацювали в університеті понад 20 років та пенсіонерів, які продовжують працювати. За всебічного сприяння, профкому, ректорату університету в навчальному закладі розгорнуто цілеспрямовану роботу з ветеранами й пенсіонерами щодо їхнього соціального захисту, а їхня активна життєва позиція, сприяє забезпеченню виховання студентської молоді.

Створено умови для розвитку і розширення громадської діяльності всіх категорій ветеранів, пенсіонерів, а також активної участі в морально-етичному, трудовому житті університету. За всебічного сприяння профкому університету в навчальному закладі розгорнулася цілеспрямована робота з ветеранами й пенсіонерами щодо їхнього соціального захисту, а активна життєва позиція ветеранів сприяла забезпеченню патріотичного виховання студентської молоді на кращих традиціях поколінь викладачів та студентів університету. Забезпечено в усіх структурних підрозділах облік ветеранів Університету та створення постійного їхнього реєстру за встановленою формою, де своєчасно, достовірно, повно відображаються кількісні та якісні зміни як у цілому, так і персонально по кожному ветерану. Представників Ради ветеранів введено до складу профкому Університету.

DSC02706 result

Радою ветеранів та профкомом Університету організовано привітання ветеранів і пенсіонерів з нагоди державних свят, вшанування їх з нагоди ювілеїв. Традиційно щороку Рада ветеранів спільно з профкомом та ректоратом у день заснування університету, працівників освіти, людей похилого віку та Дня Перемоги в Другій світовій війні запрошують ветеранів на святкові концерти та святкові вогники. Керівники структурних підрозділів Університету підтримують постійний зв’язок у телефонному режимі з непрацюючими пенсіонерами, відвідують одиноких ветеранів, з’ясовують проблемні питання та допомагають у їх розв’язанні. Профілакторій університету за клопотанням Ради ветеранів та підтримки профкому надає допомогу ветеранам і пенсіонерам у лікувальні та профілактичних заходах. Профком та Рада ветеранів забезпечують допомогу сім’ям в організації похорон ветеранів, які померли.

Ветерани навчального закладу завжди запрошуються на університетські заходи. За ініціативи профкому, Ради ветеранів щороку для ветеранів і пенсіонерів організовуються екскурсії до історичних та культурних місць України. На базі навчально-спортивного комплексу Університету проходять традиційні спартакіади здоров’я, у яких беруть участь і пенсіонери.

DSC04058 result

За звітний період Рада ветеранів університету піднімала багато актуальних питань, зокрема: про створення музею університету, про затвердження Положення про встановлення меморіальних дощок, про порушення питання перед міською владою про реставрацію пам’ятника воїнам 2-ї світової війни біля обласного драматичного театру тощо. За ініціативою Ради ветеранів встановлено меморіальну дошку колишньому ректору Ф. Г. Овчаренку.

DSC05644 result

Одним із напрямків роботи з ветеранами є діяльність Академії ветеранів «Аве, Салюс», якою керували за звітний період кандидат педагогічних наук доцент Г. С. Дідич та член профкому кандидат педагогічних наук доцент В. І. Владимирова. Робота Академії відбувається щорічно за двома семестрами відповідно затвердженої програми. Лектори-волонтери: Н. А. Калініченко, В. О. Романов , О. В. Чорний, В. В. Постолатій, знайомлять слухачів з різною цікавою тематикою.

Слухачі Академії у 2019 році виїздили на екскурсії визначними місцями Кіровоградщини.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics