• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Історії успішних випускників

Ірина Ткаченко - випускниця факультету філології та журналістики, громадський діяч, організатор освітніх медіакемпів, проектів та викладач на факультеті філології та журналістики

Можливо, багато хто знає, що домогтися успіху в житті непросто. Коли запитаєте в успішної людини, що допомогло та як він це зробив, то у відповідь почуєте про «наполегливу працю, терпіння та вдачу». З чимось можна погодитися, а з чимось посперечатися. Тому, що у кожної людини свій шлях до слави, популярності та успіху.

Наталія Котляренко – учитель вищої категорії, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

Наталія Котляренко – учитель вищої категорії, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», заступник директора з НВР  Комунального закладу «НВО №33 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., ДНЗ Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Бойко Людмила Борисівна, учитель вищої категорії.

Бойко Людмила Борисівна, учитель вищої категорії, старший учитель Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, переможець обласного етапу фахового конкурсу «Учитель року-2015» в номінації «українська мова та література», випускниця філологічного факультету 1998 року.

Валентина Яцейко, учитель вищої категорії, учитель-методист

news 2016 03 25 08 16Я сію Слово… Я люблю дитину. Я зранку прокидаюся з радісною думкою про те, що скоро побачу тисячі цікавих пар очей, почую мільйони запитань і сама стану дитиною – щирою, веселою, активною, де в чому навіть безтурботною, але справжньою! Таке можливе тільки для тих, хто пов’язав свою долю із школою, це виняткові люди, унікальні, це ОБРАНІ – учителі!

Тетяна Дубок, учитель вищої категорії, учитель-методист Знам’янської загальноосвітньої школи № 3

news 2016 03 22 10 04Я - учитель! Два чарівних слова, які змушують зазирнути у власне серце, у свої думки, подумати про себе. Чи вистачить мені сил іти в ногу з часом, бути цікавою, різною, новою? Всі ці роки я ні на хвилину не забувала народну мудрість і намагалася слідувати їй: виховувати «крилатого» може тільки «крилатий» педагог, виховувати щасливого може тільки щаслива, а сучасного - тільки сучасна людина.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись