• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Історії успішних випускників

«Історії успішних випускників» - промоційний проект про успішних випускників кафедри видавничої справи та редагування, ініціатором якого стала Вікторія Салогуб, студентка 44 групи факультету філології та журналістики КДПУ ім.В.Винниченка.

Це 11 відеоінтерв'ю із провідними журналістами і редакторами Кіровоградщини та Київщини, які є випускниками факультету філології та журналістики. Усіх цих  людей об'єднує один спільний факт - вони випускники кафедри видавничої справи та редагування.

У своїх розповідях вони діляться історіями про своє студентське життя, розповідають про професійну діяльність, дають практичні поради колегам-початківцям.

Відео зустрічі будуть корисними для людей, які планують пов'язати своє життя із журналістикою: студентів, які вже навчаються за обраним фахом, абітурієнтів, які планують навчатися на факультеті філології та журналістики КДПУ ім.В.Винниченка.

 Завдяки реальним прикладам, історіям, практичним порадам формується повноцінне уявлення про людей, які навчаються на спеціальності «Видавнича справа та редагування»: вони амбіційні, творчі, успішні, їм відкриваються не тільки кіровоградські горизонти журналістики, а й столичні.

Професійна діяльність колишніх випускників доводить багатогранність спеціальностей, за якими можна працювати після змістовного навчання, яке координує кафедра видавничої справи та редагування. Діапазон великий: журналістика (газетна, телевізійна, радіожурналістика, інтернет-журналістика), видавнича справа (редактори, коректори, поліграфісти, видавці), телебачення (ведучі, журналісти, репортери, стрімери).

Команда, яка працювала над створенням даного медійного продукту, -  люди, які пов'язані із кафедрою видавничої справи та редагування: автор проекту – Вікторія Салогуб – студентка 4 курсу, оператор та режисер – Ніколенко Олексій, студент 4 курсу. Консультанти проекту – Сергій Ткаченко, Ірина Ткаченко, викладачі кафедри видавнича справа та редагування.

Дубина Світлана

До вашої уваги – журналіст інформаційного порталу «Гречка» Світлана Дубина – розповість про особливості професійної діяльності в кіровоградському медіапросторі. Ви довідаєтеся про перші кроки у професії та дізнаєтеся, як можна успішно поєднати навчання і роботу.

 

Пташник Тетяна

Чим сподобався Кіровоград Тетяні Пташник - журналісту газети «Наше місто»? Яким був найнеочікуваніший екзамен під час студентського життя? Як бути професійним журналістом і не втратити голову – про це та інші важливі аспекти кіровоградської журналістики ведемо розмову з Тетяною Пташник.

Романюк Наталя

Історія Наталки повчальна для тих, кому в Кіровограді тісно. Наталя Романюк поїхала працювати до Києва, де встигла, крім роботи, здобути ще освіту магістра з видавничої справи та редагування.

Токар Ігор

Чоловіки спеціальності «Видавнича справа та редагування» вирізняються харизматичністю. Не виняток герой цього відео. Як починав свою професійну діяльність Ігор Токар в телевізійній журналістиці? Де працює, окрім каналу «Кіровоград»? Про це та інше дивіться у відео.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись