Оголошення абітурієнта

Олімпіади для вступників

У 2021 році при вступі на навчання до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти учасникам Всеукраїнських олімпіад університету для професійної орієнтації вступників (далі - Олімпіади) зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, при розрахунку конкурсного бала можуть нараховуватись до 20 додаткових балів до оцінки одного з предметів у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Олімпіади проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого рішення вченої ради ЦДПУ ім. В. Винниченка від 28 грудня 2020 року (протокол № 6), розробленого відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 16/29884.

Перелік базових предметів Олімпіад, учасникам яких нараховуються додаткові бали до одного з предметів у сертифікаті ЗНО відповідно до конкурсних пропозицій ЦДПУ ім. В. Винниченка в 2021 році:

Базовий предмет

Спеціальність
Математика Середня освіта (Математика)
Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
Середня освіта (Географія)
Середня освіта (Фізика)
Середня освіта (Інформатика)
Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)
Професійна освіта (Цифрові технології)
Початкова освіта
Фізика​ Середня освіта (Математика)
Середня освіта (Фізика)
Середня освіта (Інформатика)
Середня освіта (Природничі науки)
Професійна освіта (Цифрові технології)
Початкова освіта
Хімія Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
Початкова освіта
Біологія Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
Початкова освіта
 Географія Середня освіта (Географія)

Організація діяльності Олімпіад

Організаційний комітет

Предметно-методичні комісії

Апеляційна комісія

Етапи проведення олімпіад

У 2021 році проведення олімпіад здійснюється в два етапи:

І  етап – дистанційний – з 15 лютого до 16 травня 2021 року

ІІ етап – очний – 29 травня 2021 року.

Додаткові бали при вступі учасникам Олімпіад

Учасники Олімпіад мають можливість отримати до 20 додаткових балів до одного з предметів у сертифікаті ЗНО відповідно до конкурсних пропозицій ЦДПУ ім. В. Винниченка 2021 року.

Програми олімпіад

Завдання та розв'язки дистанційного етапу Олімпіад

Олімпіади проводиться з таких конкурсних предметів:

Завдання

Розв'язки

Математика Математика
Біологія Біологія
Географія Географія
Фізика Фізика
Хімія Хімія

Реєстрація на дистанційний етап Олімпіад

Наказ ЦДПУ імені Володимира Винниченка "Про проведення другого (очного) етапу Всеукраїнських олімпіад"

Другий – очний етап Олімпіад (відбудеться дистанційно у зв'язку з пандемією COVID-19 із забезпеченням надійної автентифікації учасників)

відбудеться в суботу 29 травня 2021 року з 10:00 до 12:00 год.

01 червня 2021 р. – підбиття підсумків Олімпіад оргкомітетом та предметно-методичними комісіями

Оголошення результатів та розв’язків завдань Олімпіад буде оприлюднено на сайті університету 02 червня 2021 року (не пізніше 10:00).

Учасник Олімпіади отримує «Сертифікат учасника Всеукраїнських олімпіад Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти 2021 року».

Кількість балів, отриманих учасником за підсумками участі в Олімпіадах буде врахована Приймальною комісією університету, як додатковий бал до одного з предметів у сертифікаті ЗНО, згідно встановленого Правилами прийому на навчання до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в 2021 році порядку.

Завдання та розв'язки очного етапу Олімпіад  29 травня 2021 року

Завдання

Розв'язки

Математика Математика