Міжнародна діяльність

Оголошуємо про старт конкурсу на отримання гранту на створення програми подвійних дипломів

За підтримки Міністерства освіти і науки України, Фонду Президента України, Cormack Consultancy та Mosaik Education раді оголосити конкурс на грант у розмірі 80,000£ для створення програми подвійних дипломів магістрів між українськими і британськими університетами!

Грант:

• 80,000£ для однієї програми
  • Дедлайн подачі заявок: 17 лютого 2024 р., до 23:00
  • Результати: до 1 березня 2024 р.
  • Завершення програми: не пізніше 30 вересня 2026 р.

Які умови подачі на отримання гранту?

• підписана угода про співпрацю; початок програми у вересні 2024.
  • частина програми повинна викладатись британськими партнерами.

Чому це важливо?

Українські студенти зможуть отримувати два магістерські дипломи, не залишаючи Україну, водночас сприяючи відновленню української економіки та освіти. Подвійні дипломи зміцнюють потенціал українських університетів, сприяють міжнародній інтеграції освіти.

Детальніше ознайомитись з умовами можна за посиланням: https://bit.ly/3SmtlWS

Не пропустіть цю унікальну можливість розвитку міжнародної освіти та створення нових горизонтів для українських студентів!