Міжнародна діяльність

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів

Global UGRAD – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.

Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2024-2025 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program). Учасників програми обиратимуть за наступними критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного академічного семестру без отримання ступеню в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями, отримають можливість інтенсивного вивчення англійської мови, якщо це необхідно, та братимуть участь у волонтерській діяльності, семінарах з професійного розвитку та заходах з культурного збагачення. Учасники програми Global UGRAD не можуть вибрати приймаючий заклад та проживатимуть у гуртожитку на кампусі університету або коледжу США. Кандидати повинні мати високу мотивацію та продемонструвати лідерські якості через академічну роботу, волонтерську, позакласну та/або громадську діяльність.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

• Мати українське громадянство, проживати в Україні та навчатися в вищому навчальному закладі України на 1-2 курсі (програма бакалаврату) академічного року 2023-24;
  • Бути старше за 18 років на момент початку навчання у США;
  • Бути студентом денної форми навчання програми бакалаврату в українському університеті будь-якої форми власності;
  • Мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал;
  • Володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
  • Мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з вересня 2024 року або з січня 2025 року. Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін;
  • По закінченню програми повернутися в Україну та продовжити навчання в українському університеті впродовж якнайменше одного академічного року;
  • Відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

Кінцевий термін подання заявки

Прийом анкет на програму Global UGRAD 2024-2025 починається 1 листопада 2023 року та закінчується 15 грудня 2023 року о 18:00 за київським часом через централізовану онлайн систему організації World Learning.

Усі деталі за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/