Міжнародна діяльність - Новини проєкту Erasmus+ "UTTERLY"

Особливості реалізації програми проєкту Еrasmus+: КА2 СВНЕ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY)

23 травня 2023 року на конференції «Наука в університеті: досягнення, проблеми, перспективи розвитку», яка відбулася в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, проректор з науки, професор Лілія Клочек висвітлила особливості реалізації робочою групою університету програми проєкту Європейського інструменту сусідства (Еrasmus+: КА2 СВНЕ) «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY).

Присутнім була презентована колективна монографія «Вдосконалення викладання у вищій освіті: теорія та практика» (наукова редакція С. Калашнікової). Розділ 15. Удосконалення викладання в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка написаний авторським колективом у складі професорів Н. Подопригора, Л. Клочек, доцентів О. Близнюкової, А.-А. Степаненко, викладача Ю. Верещак.