Міжнародна діяльність

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ!

Відкрито конкурс на участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України, що є інноваційним проектом з формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті. Програма поєднує серію навчальних модулів від провідних тренерів Фундації лідерства у вищій освіті (Велика Британія), можливість здійснення навчального візиту до британського партнерського вузу, а також практику лідерського потенціалу у формі роботи над інституційним проектом змін.

Потрібна команда ентузіастів, які мають:

• прагнення розвивати власний лідерський потенціал і навчитися, як найефективніше діяти в різних колективах
  • гарну ідею, як покращити певний напрям роботи університету чи трансформувати університет в цілому
  • бажання ознайомитися з досвідом британського вузу у впровадженні подібних нововведень.

Термін подання заявки: до 17 грудня 2017 р

Детальніше про Програму та умови конкурсу на сторінці Британської Ради в Україні.

Звертаємо увагу, що 4 грудня відбудеться інформаційна сесія, на якій детально обговорюватимуться особливості заповнення заявки на участь.

Інформацію надано навчально-науковим відділом