Інструменти доступності

Міжнародна діяльність

«ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ, СУЧАСНІ МЕТОДИ ВИКЛАДАННЯ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ: ДОСВІД VARNA UNIVERSITY ОF MANAGEMENT»

Шановні викладачі та аспіранти! Повідомляємо про можливість пройти науково-педагогічне стажування «ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ, СУЧАСНІ МЕТОДИ ВИКЛАДАННЯ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ: ДОСВІД VARNA UNIVERSITY ОF MANAGEMENT»

8-18 вересня 2017 р., Варненський університет, м. Варна (Болгарія) https://vum.bg/

Сертифікат 108 годин (аудиторна та позааудиторна робота).

Програма стажування

Модуль 1. Програми підготовки, організація навчального процесу та використання інноваційних технологій в Varna University Оf Management (36 годин).

Модуль 2. Сучасні методи викладання, педагогічні методи та підходи (36 годин).

Модуль 3. Організація наукової роботи та впровадження її результатів в навчальний процес (36 годин).

з одночасною участю в

Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, наука, освіта: інтеграція заради розвитку», яка відбудеться в Varna University Оf Management 11-12 вересня 2017 р.

Секції:

1. Економічні проблеми суспільного розвитку: макро та мікроекономічний аспекти.
  2. Наука та освіта як головні чинники суспільного прогресу та економічного добробуту.
  3. Менеджмент знань в системі сучасного бізнесу.
  4. Перспективні інноваційні розробки: проблеми та методи комерціалізації знань.

Загальна вартість участі у програмі становить гривневий еквівалент 500 євро (при сплаті бронювання в еквіваленті 170 євро до 1.07.2017), до якої входить:

• участь у конференції, стажування, сертифікати від Varna University Оf Management,
  • проживання в готелі три зірки в двох та тримісних (за бажанням) номерах (7 ночей)
  • харчування – все включено
  • 1 ніч в Румунії в готелі зі сніданком,
  • збірник матеріалів та програма конференції,
  • трансфер комфортабельним автобусом згідно програми за визначеним маршрутом, у тому числі від готелю в університет та зворотно,
  • супровід керівника групи від туроператора.

Контактна особа: Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; e-mail: [email protected]

Інформацію надано науковим відділом