Міжнародна діяльність

СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА НА 2017-2018

Термін подання заявок — до 30 червня 2017 року. Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість отримання стипендії на навчання на програмах бакалаврату (22 стипендії), магістратури (10 стипендій), аспірантури (2 стипендії) у вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік відповідно до ст. 6 Протоколу про співробітництво між Міністерствами освіти Республіки Молдова і України.

До переліку необхідних документів входять:

• анкета встановленого зразка;

• копії сторінок українського паспорта з місцем реєстрації;

• перекладені на румунську/російську мову і нотаріально завірені копії документів про освіту. Студенти, які навчаються, мають подати ще виписку з залікової книжки;

• мотиваційний лист (українською або англійською мовами);

• навчальний план/проект дослідження (для аспірантів);

• список опублікованих наукових робіт на румунській/російській мові (для аспірантів).

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії) за поштовою адресою: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, Стипендії на навчання в Молдові.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН: [email protected], зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Молдові 2017”.

Більш детальну інформацію (перелік вищих навчальних закладів Республіки Молдова і спеціальності та ін.) можна отримати у відділі міжнародних зв'язків університету (каб. 215, тел. 5-59).

Інформацію надано науковим відділом