Міжнародна діяльність

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

В рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки уряд Республіки Казахстан виділяє в 2017–2018 навчальному році 40 стипендій для навчання громадян України у вищих навчальних закладах Казахстану. За програмою бакалаврату надається 30 стипендій, магістратури – 10. Вибір навчального закладу і спеціальності залежить від кандидатів на стипендію.

Кінцевий термін подання документів – 20 травня 2017 року.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії) з приміткою: Стипендії на навчання в Казахстані 2017 за поштовою адресою:

проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,
Міністерство освіти і науки України.
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН [email protected] із позначкою у темі листа «Стипендії на навчання в Казахстані 2017».

Конкурсантам необхідно подати такі документи:

• анкета встановленого зразка, заповнена друкованими літерами з фотографією, прикріпленою у правому верхньому куті анкети (російською мовою);

• копії документів про освіту із зазначенням предметів і отриманих оцінок (балів); студентам, які не отримали дипломи про освіту, подати довідку з навчального закладу разом із випискою із залікової книжки та копію шкільного атестата з додатком (документ про освіту бажано перекласти російською мовою, завірення нотаріусом не вимагається);

• медична довідка, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання особи, яка виїздить на навчання за кордон;

• медична довідка про відсутність вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекція) і захворювання на СНІД, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання кандидата;

• мотиваційний лист (українською мовою);

• копії сторінок українського та закордонного паспортів кандидата.

Інформацію надано науковим відділом