Міжнародна діяльність

Шановні викладачі та докторанти!

Вища лінгвістична школа (WSL) Польщізапрошує бажаючих пройти очно-заочне науково-професійне стажування «Інноваційні методи та сучасні освітні технології: теоретико-методичні засади використання у ВНЗ» з 20 березня по 20 червня 2017 р.

20.03.2017–14.06.17- індивідуальна робота учасника програми в режимі on-line

15.06.2017–17.06.2017- заняття з викладачами Вищої лінгвістичної школи (Польща) відбудуться на  базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Програма стажування

Модуль 1. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду(10 год). Коучингові технології (20 год). «Хмарні» технології (15 год).

Модуль 2. Інтернаціоналізація освітнього процесу і підготовка фахівців світового рівня (10 год). Презентація викладача ВНЗ в іншомовному (англомовному, польськомовному) середовищі (20 год).

Модуль 3. Співпраця українських ВНЗ із відомими хай-тек компаніями (IBM. Intel, Microsoft тощо) (30 год). Методика розробки ексклюзивних освітніх програм, еквівалентних міжнародним аналогам (30 год).

Модуль 4. Актуальні проблеми в галузі (філологія, педагогіка, соціальна робота, історія тощо) (у формі науково-практичної конференції «Інноваційні методи та сучасні освітні технології: теоретико-методичні засади використання у ВНЗ», де кожний учасник представляє свій доробок) (30 год).

Учасник розпочинає виконання програми з реєстрації на платформі для інтернет-навчання www.e-studia.e-mins.eu і виконує всі необхідні завдання в режимі он-лайн.

Контактна особа з боку ЧНУ- проф. Архипова Світлана Петрівна, тел. 0950186011.

Інформацію надано науковим відділом