Міжнародна діяльність

До уваги викладачів та студентів! Інформуємо про 5 стипендій для студентів і викладачів для участі у літньому семінарі у Болгарії

Згідно з Протоколом про співробітництво та обмін між Міністерствами освіти та науки Республіки Болгарія та України МОН Болгарії виділяє 5 місць для студентів і викладачів болгаристів та славістів для участі в щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури у Великотирновському університеті ім.. Св. Кирила та Мефодія (2 місця) та Софійському університеті ім. Климента Охридського (3 місця).

Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами.

Транспортні витрати та медичне страхування – за рахунок учасників.

Усіх зацікавлених просимо до 13 червня 2016 року надіслати в паперовій формі на адресу управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України необхідні документи: заповнену анкету, резюме, лист-рекомендацію та мотиваційний лист.

За інформацією MОН України

Інформацію надано науковим відділом