Міжнародна діяльність

До уваги деканів та завідувачів кафедр!

У рамках підтримки  розвитку вищого управлінського потенціалу освіти в державних університетах по всій Африці і Євразії програма University Administration Support Program(UASP) від IREX за підтримки the Carnegie Corporation of New Yorkпропонують повне фінансування стипендії та професійної підготовки в університетах в Сполучених Штатах Америки напрямку Research Management.

Більше інформації

Програма складається з двох основних компонентів :

1. Протягом чотирьох тижнів проведення порівняльного аналізу практики управління дослідницькою діяльністю в університеті США. Стажування завершують три тижні інтенсивного навчання і обміну результатами дослідження у м. Вашингтоні, округ Колумбія.

2. Учасники програми матимуть можливість участі у національній чи міжнародній конференції у напрямку дослідження. А після повернення в — конкурувати за отримання грантів для дослідницьких проектів університету.

Кінцевий термін подання: 8 квітня 2016 р.

За додатковою інформацією звертатися до відділу міжнародних зв'язків (215 кабінет 5-поверхового корпусу, тел.: 5-59).

Інформацію надано науковим відділом