Коли ми знаходимося в епіцентрі тривоги, флешбека або панічної атаки, наші лобові долі наполегливо відмовляються працювати. Ми відчуваємо, ніби це просто неможливо сфокусуватися або ясно роздумувати про що б то не було, і інколи наші думки проносяться так швидко і перетворюються на таку кашу, що їх просто нереально відслідкувати. Нам починає здаватися, що все що відбувається довкола ніби в тумані, або, коли хтось декілька хвилин розмовляв з нами, ми раптом розуміємо, що поняття не маємо про що він тільки що говорив.
Детальніше...
З метою збереження психічного здоров’я та запобігання впливу стрес-факторів ми пропонуємо прийоми психічної саморегуляції, психологічної самодопомоги, що допоможуть уникнути чи зменшити прояв негативних психічних станів, а також допоможуть зробити більш контрольованими поведінкові реакції.
Події, які відбуваються останнім часом в нашій державі свідчать про те, що кожен з нас повинен бути готовим до того, що може опинитися в екстремальній, непередбачуваній, небезпечній для життя обстановці.
За таких умов людина піддається суттєвому впливу негативних стрес-факторів, наслідком яких можуть бути стресові розлади, а в подальшому і розвиток посттравматичних стресових розладів.
Хтось може подолати наслідки таких факторів самостійно, інші не можуть цього зробити і потребують допомоги психологів та інших спеціалістів.
В тому випадку, якщо поряд немає фахівця-психолога, рекомендуємо скористатися нашими порадами і рекомендаціями, які допоможуть не тільки оцінити свій психологічний стан, але і навчать швидкому відновленню власних психічних функцій, зняттю напруги.