Запрошуємо взяти участь у студентській науково-практичній конференції

Запрошуємо студентів ЗВО ІІ-IV рівнів акредитації 19 травня 2022 року взяти участь у V Міжнародній студентській науково-практичній конференції: «Іван Карабиць – Композитор. Митець. Громадянин», присвячена 20-річчю вшанування його пам'яті, яка відбудеться у дистанційному форматі.

У рамках конференції відбудуться онлайн-конкурси диригентів, вокалістів та піаністів.

Метою конференції є активізація наукового мислення, творчо-інтерпретаційного потенціалу й художньої культури студентів у процесі дослідження й презентації музично-творчого доробку видатного українського композитора ХХ століття, диригента, педагога, музично-громадського діяча, народного артиста України, професора Національної музичної академії України імені Петра Чайковського Івана Федоровича Карабиця  та  розкриття особливостей розвитку різних видів мистецтва у вітчизняному та європейському мистецько-культурному  просторі у ХХ - ХХІ століттях.

Музичні твори для виконання:

Іван Карабиць "Прелюдії для фортепіано"

"Де вітер землю голубить"

Іван Карабиць "Спасибі, солдати"