• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Університет отримав Подяку за проведення заходів з популяризації математики

Математика – це не просто набір формул та правил, а потужна мова, яка дозволяє нам описувати, розуміти та змінювати світ навколо нас. Важко уявити сучасний світ без математики. Вона пронизує всі сфери нашого життя, від найпростіших побутових завдань до найскладніших наукових відкриттів.

Математика є основою для багатьох наукових дисциплін, таких як фізика, хімія, біологія, економіка та інші. Вона дає нам інструменти для опису та аналізу явищ природи, формулювання теорій та перевірки гіпотез.

Математика використовується для розробки та конструювання машин, приладів, комп'ютерних програм, цифрових технологій та інших технічних пристроїв. Без математичних знань неможливо створити смартфони, літаки, космічні кораблі та інші дива сучасної техніки.

Математичні моделі використовуються для аналізу економічних процесів, прогнозування тенденцій та прийняття управлінських рішень. Розуміння математики дає можливість фахівцям приймати обґрунтовані рішення, які впливають на життя мільйонів людей.

Ми використовуємо математику щодня, коли рахуємо гроші, вимірюємо відстані, готуємо їжу або плануємо подорожі. Навіть такі прості дії, як читання карти або розрахунок часу в дорозі, неможливі без базових знань математики.

Вивчення констант та їх властивостей є важливою частиною математичної освіти, адже воно дає нам глибше розуміння закономірностей світу, в якому ми живемо.

Саме тому 14 березня 2024 року кафедрою математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка було проведено заходи з нагоди Дня числа Пі.

Число Пі (π) – одна з найвідоміших і найважливіших математичних констант. Її значення (приблизно 3,14) зустрічається в безлічі математичних формул, що описують геометричні фігури, фізичні явища та інші закономірності природи.

Студенти та викладачі взяли участь у цікавих заходах, спрямованих на популяризацію математики та підвищення інтересу до неї. Організатори висловили вдячність усім, хто долучився до святкування цього важливого для математичної спільноти дня. Їхні зусилля спрямовані на розвиток наукової та освітньої сфери, а також на підтримку студентської активності та творчості.

Denj chusla

Інформацію підготувала завідувач кафедри математики та цифрових технологій О.М.Трифонова

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись