Змагання зі cпортивного орієнтування в закритих приміщеннях «Універ-О 2024»

18 лютого 2024 року в ЦДУ імені Володимира Винниченка відбулися змагання зі cпортивного орієнтування в закритих приміщеннях «Універ-О 2024».

Організаторами виступили Відокремлений підрозділ Федерації Спортивного Орієнтування України в Кіровоградський області, Центральноукраїнський державний університет ім. В. Винниченка: кафедра природничих наук і методик їхнього навчання факультету математики, природничих наук та технологій та кафедра теорії та методики фізичного виховання факультету фізичного виховання. Сергій Зарубін – автор карти й головний суддя змагань.

На змагання «Універ-О» 2024 зареєструвалися 177 учасників. Це представники Миколаївської області (м. Південноукраїнськ), команди з Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської областей, з Устинівської та Катеринівської громад, представлені команди таких закладів освіти м. Кропивницького: гімназії новітніх технологій навчання, «КРОК», «Сокіл», «Колегіум», «Сучасник», Кропивницьке вище професійне училище та інші.

Серед учасників були як професійні спортсмени, так і студенти, наші колеги, які вперше спробували свої сили в подоланні дистанції. Приємно було бачити серед учасників наших випускників різних років, які привезли групи дітей, своїх вихованців і власних дітей. Серед учасників були цілі родини, декілька поколінь. Найменшому учаснику змагань було 6 років, а найстаршому – 75.

Також гості нашого університету мали чудову можливість відвідати музеї університету: музей Природи та Археологічний музей імені Нінель Бокій.

Усе вдалося! Захват, палаючі очі, червоні обличчя, мокрі футболки, утомлені ноги, спортивний дух та задоволена посмішка!

Усі переможці отримали памʼятні призи!

Чекаємо наступного року! До зустрічі!