З Днем Української Державності!

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Вітаю вас із Днем Української Державності!

Відбувся Всеукраїнський форум керівників закладів вищої юридичної освіти

9 липня 2024 року ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Євген Соболь узяв участь у Всеукраїнському форумі керівників закладів вищої юридичної освіти, що проходив у м. Полтаві.

Вітаємо Козленка Володимира Григоровича з успішним захистом дисертації

9 липня 2024 року здобувач наукового ступеня доктора педагогічних наук Козленко Володимир Григорович на засіданні спеціалізованої вченої ради Д23.053.02 презентував наукове дослідження з теми «Система розвитку проєктної культури майбутніх педагогів» зі спеціальності 13.00.04 Теорія і методика професійної освіти.

Програма академічної мобільності для студентів і викладачів ЦДУ

Запрошуємо здобувачів та викладачів Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира  Винниченка взяти участь у програмі академічної онлайн мобільності DILLUGIS 24 (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students).

Студенти ЦДУ стали переможцями конкурсу художнього перекладу «48&One»

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій у травні 2024 мав честь стати майданчиком для дебюту конкурсу художнього перекладу (Literary Translation Prize “48&One”). Кафедра перекладу, прикладної та загальної лінгвістики (завідувачка кафедри – доцент Лариса Ярова та старший викладач Юлія Верещак) виступила співорганізаторами цьогорічного конкурсу разом із University of Melbourne та Sova Books.

Доцент Олена Близнюкова здобула стипендію Фулбрайта

Вітаємо доцента кафедри психології та соціальної роботи, кандидата психологічних наук, доцента Близнюкову Олену Миколаївну з отриманням престижної академічної стипендії імені Фулбрайта та можливістю проходження наукового стажування у Джорджтаунському університеті/ Georgetown University, Washington DC, США в наступному навчальному році (вересень 2024 – травень 2025).

Урочисте вручення медалей: ліцей «Науковий» знову попереду

26 червня відбулося урочисте вручення медалей випускникам закладів загальної середньої освіти.

У ЦДУ імені Винниченка відбулося вручення дипломів

29 червня відбулися церемонії вручення дипломів випускникам нашого університету. Сто випускників отримали дипломи з відзнакою.

Сучасна студентська наука як основа майбутнього потенціалу української наукової спільноти

На кафедрі інформатики, програмування, штучного інтелекту та технологічної освіти викладачі не тільки навчають студентів, а й активно залучають до наукової діяльності, починаючи вже з другого, а іноді й першого курсів. Студенти долучаються до наукових досліджень у межах гурткової роботи, беруть участь у професійних і студентських конференціях, наукових семінарах і тренінгах. Найкращі науково-дослідні роботи студентів беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Засідання конкурсної комісії з присудження іменних стипендій Верховної Ради України

Доктор педагогічних наук, професор Микола Садовий, член об’єднаної Конкурсної комісії з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук узяв участь у засіданні 27 червня 2024 року.

Команда проєкту «SubGend» успішно завершила Четверту літню школу

З 24 червня до 28 червня 2024 року проходила Четверта літня школа «Тренінг з гендерної рівності» проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне.

Шановні випускники!

Від щирого серця вітаю вас із успішним завершенням навчання та здобуттям омріяного диплома!