Інструменти доступності

Заходи спрямовані на запобігання корупції

В університеті відбулися заходи із запобігання корупції

Однією з основних проблем сучасного суспільства та держави загалом є корупція. Вона становить реальну загрозу національній безпеці України, а запобігання та протидія їй має бути серед найбільших пріоритетів держави.

Корупція згубно впливає на виховання молодого покоління, спричиняє знецінення суспільних ідеалів, зниження якості освіти й науки. Тому подолання корупції в освітній сфері є надзвичайно актуальною проблемою.

Відповідно до Антикорупційної програми Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції, доцент Олена Окопник протягом вересня 2024 року провела профілактичні заходи щодо запобігання корупційних проявів серед студентів перших курсів усіх факультетів нашого навчального закладу на тему «Разом подолаємо корупцію».

З’ясовано, що сучасна молодь готова долучатися до антикорупційного руху та процесу побудови України без корупції, адже розвиток країни залежить від кожного з нас.

Молодь, що поділяє антикорупційні цінності, допоможе розбудувати європейську Україну!