• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Заходи спрямовані на запобігання корупції

В університеті відбулись заходи із запобігання корупції серед співробітників

Корупція в сфері вищої освіти є однією з найбільших проблем українського суспільства. Ефективна протидія корупції неможлива без глибокого, науково обґрунтованого аналізу причин виникнення корупції, чіткого розуміння сутності цього явища. Від правильного розуміння сутності корупції значною мірою залежить формування стратегії і тактики антикорупційної діяльності, постановка її цілей, визначення сил і засобів протидії.

В університеті відбулися заходи із запобігання корупції

Корупція як негативний соціальний чинник суспільного життя є суттєвою перешкодою для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні, заважає демократичним перетворенням, зводить нанівець важливі реформаторські починання, не сприяє позитивному іміджу України в міжнародних відносинах

ЦДУ взяв участь у серії навчальних заходів UNODC із протидії корупції

31 травня 2023 року уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, доцент Олена Окопник представляла Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка на онлайн-заході, присвяченому запуску серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні, який організовувало Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime.

На факультеті історії, бізнес-освіти та права ЦДУ відбулася онлайн-зустріч з науковцями Антикорупційного дослідницького центру Школи бізнесу Дублінського міського університету

11 травня 2023 р на факультеті історії, бізнес-освіти та права ЦДУ за ініціативи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, доцента Олени Окопник відбулась онлайн-зустріч з Антикорупційним дослідницьким центром Школи бізнесу Дублінського міського університету (Anti-corruption research centre, DCU Business School), Ірландія.

Тренінговове навчання «Управління корупційними ризиками ЗВО»

30 березня 2023 року експерти Асоціації юридичних клінік проводили тренінговове навчання «Управління корупційними ризиками ЗВО».

Представником від Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка була Окопник Олена Миколаївна – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics