Обласна науково-практична конференція

19 жовтня 2011 року на базі психолого-педагогічного факультету проведена обласна науково-практична конференція “Актуальні проблеми виховання учнів початкових класів” за ініціативи кафедри дошкільної та початкової освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського та кафедр педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки, методик початкового навчання, практичної психології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Роботу конференції розпочав декан психолого-педагогічного факультету професор Рацул А. Б. та виступив із доповіддю „Виховання культури поведінки молодших школярів у сім’ї”. З науковими доповідями перед учасниками конференції виступили завідуюча кафедрою методик дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Н. В. Тарапака („Особливості навчально-виховного процесу у роботі з дітьми старшого дошкільного віку”), завідуюча кафедрою педагогіки і психології КОІППО, доктор педагогічних наук Н. А. Калініченко („Проблеми любові і відповідальності у вихованні молодших школярів”), завідувач кафедри педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки КДПУ ім. В. Винниченка, доктор педагогічних наук, професор С. Г. Мельничук („Перспективи у системі виховної роботи молодших школярів”) та завідувач кафедри практичної психології КДПУ ім. В. Винниченка, доктор психологічних наук, професор Г. В. Дьяконов („Розвиток діалогічного спілкування у молодших школярів”).

Продовженням конференції була робота секцій „Інноваційні технології виховання молодших школярів”, „Застосування інноваційних технологій у виховному процесі з предметів художньо-естетичного курсу в початковій школі”, „Впровадження новітніх технологій у вихованні молодших школярів на уроках в початковій школі” та „Сучасні технології виховання молодших школярів у співпраці школи і сім’ї”. На засіданнях секцій обласної конференції виступили викладачі, що працюють на психолого-педагогічному факультеті КДПУ ім. В. Винниченка, співробітники КОІППО та вчителі шкіл Кіровоградської області.