У ЦДУ відбулася презентація книги Володимира Пилата

24 червня в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулася презентація книги Володимира Пилата «Бойовий гопак і основи захисту вітчизни». Володимир Пилат, відомий український дослідник та знавець бойових мистецтв, засновник бойового гопака, особисто представив свою нову працю. Автор поділився своїми знаннями та досвідом, акцентуючи увагу на важливості розвитку бойових мистецтв.

На заході були присутні педагоги, тренери, представники влади, громадського сектору та місцевого самоуправління, що підкреслює велике значення цієї події для освітньої та культурної спільноти. Презентація викликала жвавий інтерес і стала платформою для обговорення важливих аспектів культурної спадщини.

Книга «Бойовий гопак і основи захисту вітчизни» стане важливим ресурсом для всіх, хто цікавиться національними бойовими мистецтвами та прагне глибше зрозуміти їхню роль у сучасному світі.

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка щиро дякує всім, хто долучився до організації та проведення заходу, та сподівається на подальшу плідну співпрацю в галузі популяризації української культури та спорту.