Традиційний турнір з баскетболу пам'яті Віктора Олексійовича Дубіна

13-15 травня 2016 року в спортивному залі факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка був проведений ХІХ турніру з баскетболу серед чоловіків та жінок пам’яті тренера, доцента кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, судді всесоюзної, національної категорій Дубіна Віктора Олексійовича.

У турнірі взяли участь команди чоловіків Дніпропетровської та Кіровоградської областей, Дружківки Донецької області та команди жінок Одеси, Кіровограда, БК«Кривбас-Ветеран» (Кривий Ріг), БК «Ladies-Legion» (Київ).

На відкритті турніру були присутні ректор КДПУ ім. В. Винниченка професор Семенюк О.А., декан факультету фізичного виховання професор Турчак А.Л., друзі-ветерани баскетболу та дружина – Надія Іллівна й дочка Світлана. Світлана була одним з ініціаторів й організаторів змагань. Уперше турнір проводився за участю жіночих команд. З ініціативи С. Дубіної була створена жіноча команда, за яку вона грала і сама.

Вшанувати свого Наставника приїхали випускники факультету фізичного виховання різних років навчання: Олександр Тищенко, Сергій Зайцев і Сергій Бурачевський, Олексій Остроухов, В'ячеслав Марченко, Олександр Сухонос, Борис Карасьов, Володимир Лисак, Дмитро Гавриленко, Людмила Мурова, Наталія Воротнюк-Музичук, Галина Жураховська, Тетяна Погорєлова, Світлана Дубіна-Разіна.

Підсумки турніру:

жінки

1 місце Кіровоград

2 місце БК«Кривбас-Ветеран» (Кривий Ріг)

3 місце БК «Ladies-Legion» (Київ)

4 місце Одеса

чоловіки

1 місце Дружківка (Донецька область)

2 місце Дніпропетровська область

3 місце Кіровоградська область

Організатор турніру – СК «Буревісник» КДПУ ім. В. Винниченка, ФБКО.

Інформацію надав СК «Буревісник»