ЦДУ розширює кордони міжнародної співпраці

Із 25 по 27 жовтня 2023 року на базі Єнського університету імені Фрідріха Шиллера відбувалася зустріч представників українських університетів-партнерів Goethe-Institut Ukraine у межах програми "Deutsch lehren lernen".

Ключовим моментом зустрічі було підписання меморандуму про співпрацю між Goethe Institut Ukraine і Єнським університетом, метою якого є розширення можливостей міжнародної співпраці українських університетів-партнерів, з-поміж яких є також і Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Підписаний документ передбачає зокрема можливості обміну викладачами і студентами, спільні навчальні і дослідницькі проєкти, конференції, публікації тощо.

Під час підписання меморандуму наш університет представляла доцент кафедри германських мов, зарубіжної літератури і методик їхнього навчання Ірина Пянковська.