Вітальне слово для першокурсників

Щиро вітаємо вас з початком навчання в університеті!

Ваш шлях у студентську аудиторію – це терниста й цікава дорога пошуку, творчості, відкриттів, дорога знань. Нехай 2022-2023 навчальний рік для нас усіх буде успішним, оптимістичним і переможним! Бажаємо, щоб цей рік відкрив перед кожним із вас нові обрії й можливості у досягненні нових вершин!
Per aspera ad astra! Крізь терни – до зірок!
Освітній процес на першому курсі освітнього рівня «бакалавр» денної форми навчання розпочнеться у понеділок 12 вересня 2022 року. Лекційні заняття з 12 по 16 вересня відбуватимуться у дистанційному режимі.
Запрошуємо усіх першокурсників взяти участь в опитуванні щодо форми організації освітнього процесу у 1 семестрі 2022-2023 н.р., яке триватиме з 8 по 12 вересня 2022 року. Для участі в опитуванні необхідно перейти за посиланням.

Ректорат університету