Шановні першокурсники та батьки!

Просимо Вас з 8 по 12 вересня 2022 року взяти участь в опитуванні щодо форми організації освітнього процесу у І семестрі 2022-2023 навчального року.

Опитування проводиться з метою виявлення нагальних освітніх потреб здобувачів освіти у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка та забезпечення якості освіти в умовах воєнного стану.

Опитування персоніфіковане.

Студенти-першокурсники, яким виповнилось 18 років, заповнюють анкету самостійно.

Якщо студентам ще не виповнилось 18 років, то анкету заповнюють батьки чи опікуни.

Вхід до опитувальника розміщений на головній сторінці сайту університету через пункт верхнього меню «Моніторингові опитування».

1

Моніторингове опитування на сайті університету буде доступне за посиланням з 08 по 12 вересня 2022 року. Орієнтовний час для заповнення пропонованої форми – 3-5 хвилин

Дякуємо за співпрацю!