З понеділка, 14 березня, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка поновлює навчання у дистанційному режимі.
Навчання буде здійснюватися за допомогою Google Classroom згідно з розкладом на 2 семестр для усіх курсів і спеціальностей, відповідно до наказу ректора від 09 березня 2022 року №41-ун.

Студенти, зв'яжіться зі своїми старостами та кураторами, у разі труднощів із виконанням завдань чи відвідуванням онлайн-занять - обов'язково повідомте викладачів, вони доберуть індивідуальні форми роботи та контролю.

Паралельно університет продовжуватиме працювати на нашу перемогу: розселяти людей у гуртожитках, підтримувати вояків харчуванням, шити необхідні для них речі, надавати потрібні меблі чи техніку для ТРО тощо.