Викладачі університету отримали нагороди до Дня працівників освіти

30 вересня 2021 року у залі Кропивницького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Представники Кіровоградської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки ОДА вручили дипломи та подяки кращим вчителям та викладачам області, зокрема нагороди отримали і наші колеги – працівники Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка:

Лауреат обласної педагогічної премії імені В. О. Сухомлинського
Краснощок Інна Петрівна
, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти.

Почесна грамота Кіровоградської обласної державної адміністрації
Коротков Анатолій Єгорович, директор комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради».

Подяка за підготовку лідерів зовнішнього незалежного оцінювання (випускників, що склали ЗНО на 200 балів)
Божко Наталія Василівна
, вчитель англійської мови комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германських мов та методик їх викладання.

Премії за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН у 2021 році
Акбаш Катерина Сергіївна
, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики, статистики та інформаційних технологій.
Афанасьєва Лариса Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри методик дошкільної та початкової освіти.
Бондаренко Катерина Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики.
Кириченко Олена Іванівна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.
Клочек Григорій Дмитрович, доктор філологічних наук, професор кафедри української і зарубіжної літератури.
Клочек Лілія Валентинівна, доктор психологічних наук, доцент кафедри соціальної та спеціальної освіти.
Ковальков Олександр Леонідович, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії, археології та спеціальних історичних дисциплін.
Логвінова Ярослава Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.
Манойлова Ольга Миколаївна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української і зарубіжної літератури.
Мовчан Сергій Васильович, викладач кафедри природничих наук, хімії, географії та методик їхнього навчання.
Нєворова Олена Валеріївна, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.
Черній Валентина Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.