• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Футбол

Футбол у нашій країні – це не просто спортивна гра, а соціальне явище – потрібне і вкрай корисне. Переваги гри – доступність, простота й емоційна забарвленість, поєднані непередбачуваним “сюжетом”, де гарантії перемоги лідера нетривалі  як ні в одному виді спорту, роблять її дійсно “грою мільйонів”. Сьогодні саме футбол є складовою культурного життя суспільства, яка сприяє організації змістового дозвілля, збереженню і зміцненню здоров’я, вихованню моральності, формує почуття гідності й патріотизму за свою націю. 

Характеризуючи футбол як гру, слід зазначити, що її мотивом є боротьба двох команд, кожна з яких намагається забити в ворота суперника більше голів і одночасно не пропустити їх у свої. Кожна команда складається з 11 гравців (не враховуючи тих, хто може вийти на заміну) – воротар і десять польових гравців, які можуть бути розподілені за своїми функціональними обов’язками на гравців лінії захисту, лінії півзахисту та лінії нападу.

Футбольні інтереси ЦДПУ ім. Винниченка студенти захищають під час виступів в чемпіонатах області, міста, районів, обласних та всеукраїнських універсіадах.

Так, команда факультету фізичного виховання Буревісник” є неодноразовим призером зазначених заходів, триразовим переможцем кубку міста, чемпіонату міста з футзалу.

Студенти-футболісти закладу представляли інтереси студентської збірної України на всесвітніх універсіадах:

Загальський Ігор, Котляр Антон – XXVIII літня універсіада (Кванджу, республіка Корея), 2015 рік;

Бочак Роман, Котляр Антон – XXIX літня універсіада (Тайбей, Тайвань), 2017 рік.

Тренери: кандидат педагогічних наук, доцент Собко С.Г., кандидат педагогічних наук, старший викладач Мішин С.В.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись