Юридична клініка

Правопросвітницький захід на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» для учнів Ліцею «Свобода» Знам’янської міської ради

10 квітня 2024 року для учнів 10 класу ліцею «Свобода» Знам’янської міської ради проведено правопросвітницький захід на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Спікером заходу виступила студентка-консультантка Юридичної клініки «Artium de Lex» ЦДУ ім. В. Виннниченка Юлія Кречетова.

Доповідач розкрила особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, окреслила види покарань які застосовуються до неповнолітньої особи, визначила умови за яких неповнолітні звільняються від кримінальної відповідальності.

Тема зацікавила учнів та викликала жваву дискусію.

Під час зустрічі ліцеїсти мали змогу поставити запитання та отримати поради щодо подальшого обрання спеціальності та умов вступу до ЦДУ ім. В. Винниченка.